Přírodní způsoby, jak zvýšit sexuální schopnosti

Pohlavní disk, také nazývaný “libido”, začíná kolem počátku puberty. Z různých důvodů může pohlaví pohlaví klesat. Patří mezi ně stárnutí, stres, nemoci, užívání léků a vedlejší účinky léků. Bez ohledu na to, jestli jste muž nebo žena, existují způsoby, jak zvýšit váš pohlavní styk přirozeným přístupem.

Získejte nějaké cvičení. Cvičení má pro tělo řadu výhod. Pomůže vám zhubnout, zlepšit váš svalový tonus, podpořit uvolnění testosteronu, zvýšit náladu a zlepšit svůj vlastní obraz. Navíc cvičení pomáhá zvýšit oběh do vašich pohlavních orgánů.

Dělejte nějaké relaxační cvičení. Pokud je váš nedostatek pohlavního styku způsoben stresem, pak se zapojte do některých uklidňujících činností, abyste ho snížili. Některé příklady zahrnují jógu, Tai-chi, Pilates, meditativní dýchání a radost z přírody.

Vyzkoušejte některé bylinné léky. Existují různé bylinné přípravky, které lze použít ke zvýšení pohlavního styku, k léčbě impotence a ke vzniku sexuálního vzrušení. Některé z nich zahrnují yohimbe, ginkgo biloba, dong quai, sibiřský ženšen a maku.

Buďte experimentální se svými sexuálními praktikami. Nuda může často mít za následek ztrátu pohlavní jednotky. Vyzkoušejte některé nové věci, jako například sex ve vzdálených lokalitách nebo pomocí některých hraček. To může vyvolat zájem a poskytnout vám zajímavý prvek, který by mohl být chybějící.

Zvyšte své libido s některými jídly. Někdy nemusíte vypadat dále než chladnička nebo skříně, abyste zvýšili sex. Některé potraviny, které mohou pomoci zvýšit váš pohlavní styk zahrnují ústřice, banány, fíky, česnek, avokádo, mandle, čokoládu a celer. Tyto potraviny uvolňují pohlavní hormony, pomáhají s impotencí a také zlepšují vytrvalost.

Vyhoďte cigarety. Kouření je již známé díky svým škodlivým účinkům na plíce, ale může také snížit váš pohlavní styk. Když kouříte, kyslík, který je potřebný pro krevní oběh, je vyčerpán. Tento nedostatek oběhu postihuje všechny oblasti těla včetně pohlavních orgánů.