Multivitaminové informace od žen

Jeden zdroj multivitamín pro ženy obsahuje téměř celý den základní vitamíny a minerály pro každou ženu v jakémkoliv fyzickém stavu. Ať už jste normální v tělocvičně nebo v domácnosti, s malým časem, abyste se obávali svého zdraví a stravy, One Source vám nabízí téměř vše, co potřebujete.

Vitamíny

Přídavek Jeden zdroj obsahuje širokou škálu vitaminů, které jsou nezbytné pro udržení pravidelných a zdravých tělesných funkcí. Vitaminy, které se nacházejí v jednom zdroji, stejně jako procentní podíl doporučených denních dávek nebo RDA, jsou: vitamín A, 100%, vitamin C, 300%, vitamin D 100%, vitamin E 300%, vitamin B 1, 5 433 procent, vitamín B-2, 4 794 procent, vitamín B-6, 4 075 procent a vitamín B-12, 1 358 procent. Všechny tyto vitamíny hrají důležitou roli při udržování zdravé výživy, zejména vitamínu C, který pomáhá posílit váš imunitní systém a vitamín D, který pomáhá udržet vaše kosti zdravé a silné.

Minerály

Kromě denních dávek důležitých vitaminů poskytuje One Source také řadu důležitých minerálů, které vaše tělo potřebuje, aby se udržely. Patří mezi ně niacin na 75 procent vašich RDA, 100 procent vaší kyseliny listové, 50 procent vápníku, 150 procent denního železa, 10 procent fosforu, 50 procent hořčíku, 100 procent selénu a 83 procent denního chromu. Tyto minerály jsou stejně důležité jako denní konzumace jako vitamíny, jako je selén, který chrání buňky vašeho těla před rakovinou způsobující volné radikály nebo fosfor, který je nezbytný pro udržení vaší zažívací a oběhové soustavy pod kontrolou.

Dávkování

Je důležité zdůraznit, že při užívání multivitaminů musíte dodržovat doporučené dávkování pro typ osoby, kterou jste. Nadměrná konzumace vitamínů může být nebezpečná věc, protože vaše tělo potřebuje určité množství vitamínů a minerálů, aby zůstaly zdravé. Zatímco se můžete ptát sami sebe, “jak může mít příliš mnoho vitamínů a minerálů pro mě špatné?” Zvážit skutečnost, že tento vitamín byl vytvořen na základě doporučení lékařů a farmaceutů, jejichž úkolem je pochopit, jak tělo funguje a co potřebuje. Předávkování Jeden zdroj může vést k bezvědomí, bledé kůži, slabému nebo rychlému srdečnímu rytmu, bolesti žaludku, zvracení nebo zelenému průjmu.

Možné vedlejší účinky

Vzhledem k tomu, že multivitaminový přípravek typu One Source je doplněk, a nikoliv lék, mohou se objevit vedlejší účinky, které jsou spíše mírné a nejsou příliš znepokojeny. Možné nežádoucí účinky zahrnují mírnou nevolnost a žaludeční nevolnost a nepříjemnou chuť v ústech. Tyto nežádoucí účinky by se neměly vyskytovat pravidelně, ale pokud přetrvávají, měli byste se obrátit na lékaře nebo lékárníka.

Před přijetím

Než se rozhodnete začít užívat jeden zdroj, měli byste se poradit se svým lékařem a oznámit mu, že máte v plánu užívat ho. Nechte jej zkontrolovat anamnézu a jakékoliv léky, které byste mohli být, abyste zjistili, zda existuje nějaká možná negativní interakce s multivitamínem. Některé krevní poruchy a léky proti těmto poruchám mohou způsobit závažné reakce na užívání jednoho zdroje, protože vitamín obsahuje vysoké dávky širokého spektra vitamínů a minerálů.