Shaklee otřese informace o výživě

Společnost Shaklee je společnost s přirozenou výživou, která působí již více než 50 let. Jejím cílem je zlepšit zdraví lidí a současně obnovit zdraví planety. Shaklee ve skutečnosti byla “první společností na světě, která získala certifikaci Climate Neutral a zcela kompenzovala [jejich] emise CO2, což mělo za následek čistý nulový dopad na životní prostředí.” Shaklee charakterizuje své oblíbené jídlo jako “Fast Food, No Vina.”

Snadné on-the-Go jídla

Shaklee Shalky se vyrábějí ve dvou různých příchutích: bavorské kakao a francouzská vanilka. Jejich nutriční hodnoty jsou téměř identické, s výjimkou cukrovky o rozmezí 2 g, s francouzskou vanilkou o něco menší a 45 mg rozdílu v draslíku, přičemž bavorské kakao obsahuje o něco více. Shaklee Shalky jsou snadné a rychlé. Přidejte 1/4 šálku práškové směsi na 8 oz. Beztučného, ​​nízkotučného nebo plnotučného mléka a dobře protřepejte.

Kalorie

Existuje 120 kalorií v mixu Shaklee’s Bavarian Cocoa Meal Shake mix. Pokud provádíte protřepání s nízkotučným mlékem, bude obsahovat zhruba 240 kalorií. Pokud budete míchat prášek na protřepání s plnotučným mlékem, poskytne se asi 330 kalorií.

Tlustý

Prášek Shaklee Shake Meal Shake obsahuje pouze 0,5 g celkového tuku, před přidáním mléka. Neexistuje žádný nasycený tuk nebo trans-tuk, nicméně je zde méně než 5 mg cholesterolu. Druh mléka, který přidáte, bez tuku, s nízkým obsahem tuku nebo celku, výrazně ovlivní množství tuku při jídle. Pokyny týkající se stravování pro Američany vás vyzývají, abyste každý den konzumovali 3 šálky mléka bez tuku nebo nízkotučného mléka nebo ekvivalentní náhrady mléka, abyste zajistili dostatečnou spotřebu vápníku.

Sacharidy

Celkově obsahuje 23 g sacharidů v 1/4 šálku práškové směsi. Jedna porce, před přidáním mléka, poskytuje 3 g vlákniny. Typ mléka, který přidáte, může mírně zvýšit obsah vlákniny, ale ne moc. V jedné dávce práškové směsi Shaklee Shake Meal Shake je 18 g cukru. Po přidání mléka se hladina sacharidů a cukru zvýší.

Protein

Jedna porce, 1/4 šálku směsi Shaklee Shake Shake obsahuje 7 g bílkovin. Jakmile budete míchat s mlékem, obsah bílkovin se výrazně zvýší. V některých případech se bude zdvojnásobovat v závislosti na typu mléka, které přidáte.

Shaklee Meal Shake prášek, před přidáním mléka, obsahuje velkorysé množství 12 základních vitamínů. Jedna porce vám poskytuje procento denních doporučených příjmů následujících vitamínů na základě stravy s obsahem 2 000 kalorií: 25 procent vitaminu A, 30 procent vitaminu B6, 20 procent vitaminu B12, 30 procent vitamínu C, 10 Procento vitaminu D, 35% vitaminu E, 30% thiaminu, 10% riboflavinu, 35% niacinu, 35% folátu, 35% biotinu a 30% kyseliny pantothenové.

Vitamíny

V mixu Shaklee Shal Shake je 11 základních minerálů. Jedna porce, před přidáním mléka, vám poskytuje procentuální denní doporučený příjem následujících minerálů, a to na základě stravy s obsahem 2 000 kalorií: 20% vápníku, 35% železa, 15% fosforu, 25% 30% zinku, 35% selenu, 35% mědi, 35% manganu a 35% molybdenu. Jedna porce obsahuje také 80 mg sodíku a 275 mg draslíku.

Minerály