Pečený koláč s citronovou šťávou a kondenzovaným mlékem

Původní nepečený tvarohový koláč, rychlá a snadná alternativa k pečenému tvarohu, byl představen v 50. letech 20. století jako Cherry-O Cheese Pie. Dnes je tento krémový a chutný tvarový koláč oblíbený pro rodinu a přátele. Rozdíl mezi bez pečení a pečeným tvarohem je v přísadách. Zatímco pečené odrůdy používají vejce a mouku jako zahušťovadla, no-pečené tvarohové koláče používají kondenzované mléko a citronovou šťávu ke ztuhnutí, což eliminuje problémy, jako je nadměrné pečení a praskání.

Sladké kondenzované mléko zajišťuje sladkost a smetanost, aby nedošlo k pečení tvarohu a také působí jako zahušťovadlo smetanového sýra. Sladené kondenzované mléko, vyrobené z odpařeného mléka a cukru, zahušťuje bez použití tepla, když je smícháno s kyselinou ovocnou, jako je citronová šťáva. To znamená, že ji nemusíte pečeme, aby jej zesílil. Recepty na tvarohový koláč bez pečení vyžadují jednu nebo 1 1/4 šálku sladeného kondenzovaného mléka na každých 1/3 šálku citrónové šťávy.

Graham cracker crust, základna pro nepečený tvarohový koláč je nejsnadnější ze všech krust. Jediné, co je potřeba, je cukr, máslo a grahamové křupavé drobky – nebo celozrnné krekry rozdrcené v plastovém sáčku s válečkem. Jakmile je kůrka přitlačena do panenky, vloží se do chladničky asi 10 minut. Pokud dáváte přednost, kupte si připravenou křupku grahamského krmiva ze zmrazeného jídla v obchodě s potravinami.

Chlebový koláč bez pečení vyžaduje malou přípravu, což z něj činí jednodušší alternativu k pečenému tvarohu. Krémový sýrový dort začíná změkčeným smetanovým sýrem, až do načechraného. K tomu přidáte oslazené kondenzované mléko, citronovou šťávu a příchutě. Jakmile je porazíte a vylijete do kůry, není třeba dělat nic víc, než je dát do ledničky a počkat. Bude trvat asi tři hodiny, než si budete moci topit s ovocem nebo jinými zálivkami a podávat to.

Vytvořte verzi tučného koláče bez pečení tím, že nahradíte plnotučné slazené kondenzované mléko stejným množstvím sladkého kondenzovaného mléka s nízkým obsahem tuku nebo bez tuku a použijte smetanový sýr s nízkým obsahem tuku nebo bez tuku. Nahraďte máslo v krupišti krupice Graham s roztaveným nízkým obsahem tuku.

Nevyžaduje pečení

Pie Crust Made Simple

Připravte se a Chill

Zesvětlete to