Standardní proces čistí stravu pro hubnutí

Standardní čisticí proces je typ doplňkového výrobku, který společnost představila v roce 2002. Produkt je určen k detoxikaci těla a pomáhá skočit na start osobních cílů pro snížení tělesné hmotnosti. Některé přísady nalezené v Standard Process Cleanse obsahují jablečný bobulový prášek, jablečný pektin, kajenský pepř, pampelišku a černý ředkvičový kořen. Než začnete provádět jakoukoli čistou dietu, je důležité nejprve promluvit se svým lékařem.

Zakoupit standardní čištění procesů. Můžete vyhledat produkt v obchodě s výživou nebo si koupit přípravek on-line přímo od výrobce. Každá lahvička obsahuje 150 tobolek.

Vezměte sedm kapslí standardního čistění procesů. První dávku užijete ráno v prázdném žaludku. Měli byste počkat přibližně půl hodiny, než budete jíst.

Dávku opakujte ještě dvakrát v průběhu dne. Užíváte ještě dvě dávky sedmi tobolek. To znamená, že během dne budete konzumovat celkem 21 tobolek tablety Standard Processing Cleanse.

Odstraňte z vaší stravy potraviny s vysokým obsahem tuku nebo cukru a zároveň proveďte standardní čištění. Během prvních dvou týdnů byste měli jíst většinou ovoce a zeleninu. Po prvních dvou týdnech můžete začít začlenit chudé bílkoviny, mléčné výrobky s nízkým obsahem tuku a celozrnné.

Pít hodně vody. Chcete-li zůstat hydratovaný, když se pokoušíte zhubnout na Standard Process Cleanse, konzumujte 64 oz. Za den vody.

Použijte standardní čištění procesů ve spojení s řadou nutričních chvění Standard Process Complete. Jako náhražku jídla pro vaši stravu můžete konzumovat jeden až dva koktejly denně.