Nejlepší boty pro chůzi a jogging

Když nakupujete boty na procházky a jog, pohodlí je král. V závislosti na oblouku osoby, vysoké, nízké nebo průměrné, typ boty se bude lišit. Pro ty, kteří mají vysoký oblouk, aby podporili nohu, kde by oblouk měl podporovat polstrované boty, je nejlepší vyplnit tuto oblast, kterou oblouk chybí. Pro nízký oblouk s velmi malým tvarem a podporou poskytuje podpůrná botka tvar a stabilitu nohy. Pro většinu lidí s průměrným polstrováním nohou budou podpůrné boty fungovat nejlépe. Snažíme se o boty je velmi důležité, ujistěte se, že stélka podporuje správnou nohu jednotlivce. Podívejte se na boty s nízkou výškou, které umožňují ohnutí kotníkové části a silnou podpůrnou podrážkou.

Společné úskalí

Největší problém při nákupu špatné boty k chodit a / nebo jog in je v případě, že fit je špatný to může vést k trvalé zdravotní problémy. Pokud se chůze a / nebo jogging provádí bez řádné podpory, může to způsobit problémy s chodidly, kotníky, koleny, zády a krkem.

Kde koupit

Obuv, které jsou ideální pro chůzi a běhání, lze nalézt prakticky všude, kde se prodávají boty: velcí maloobchodníci, jako je Wal-Mart, sportovní obchody jako Dick’s Sporting Goods, obchodní domy, jako jsou Macy’s a boty, jako je Foot Locker. Všechny tyto obchody nesou řadu bot a značek. Je v pořádku nakupovat boty online, ale ujistěte se, že web má dobré zásady návratnosti, pokud boty nejsou správné. On-line weby, jako jsou Zappos.com, Piperlime.com a Nike.com, nabízejí recenze, dobré politiky návratu a online grafy.

Náklady

Dobrá pár chůze a joggingová obuv může běžet kdekoli od $ 30 do $ 150. Tento rozsah závisí na značce, materiálech a specifikacích. Některé ty dražší jsou vyrobeny z pravé kůže a plátna od firem s velkými reklamními rozpočty. Nižší rozsah cenového spektra je typicky umělá kůže a od generických značek.

Porovnání nákupů

Když nakupujete boty pro chůzi a běhání, je-li to možné, obcházejte obchod dostatečně a věnujte pozornost tomu, jak se nohy, kotníky, nohy a chrbát cítí s botami. Při nakupování on-line se podívejte do hodnocení, zda boty pracovaly pro jiné lidi.