Ideální lýtko pro proporce těla kotníku

Snažit se přimět vaše tělo, aby se přizpůsobilo určitému tvaru, může být ztrátou tvrzení, protože se ideály těla mění od desetiletí do desetiletí. Kontrastujte zakřivení padesátých let s chudým šedesátým léty a můžete vidět, jak je obraz těla, který byl ideální, než náhle vypadl z módy. Ideální proporce těla jsou obvykle považovány za součást světa trendů a módy. V kulturistikách však měření potřebné pro získání těla Stevea Reevesa, šampióna kulturisty z čtyřicátých a padesátých let, je stanoveno v určitém poměru.

Úvahy

Neexistuje přesný, ideální zdravotní poměr pro telata a kotníky obecně. Pokud by to bylo, většina světa by se pravděpodobně nesetkala, protože každý má jiný tvar a má jinou genetiku. Článek z roku 2009 v The Wall Street Journal uvádí, že průměrný obvod pro kotníky žen je 11 centimetrů, ale je to jen průměr a nikoliv oficiální ideál. Obvykle se noha zužuje od lýtka k kotníku. Vypadá “normální” může být snadno manipulováno módou a současnými trendy.

Cankles

Jednou podmínkou, která se zpočátku zdá být idealizovaným vzhledem telat a kotníků, je “kotník” nebo kotník, který je stejně tlustý nebo jen trochu tenčí než lýtko. Někdy jsou tyto skleníky způsobeny zdravotními poruchami, jako je nadměrné zadržování vody, ale někdy jsou jen husté kotníky. Nic z lékařských důvodů neodděluje tlusté kotníky od “skřipů”. V článku “Wall Street Journal” se uvádí, že termín “kančí” nebyl běžný až do roku 2001, kdy byl ve filmu uveden.

Lékařské otoky

Klouby se mohou dlouhodobě otupit v důsledku zdravotních stavů, jako je onemocnění ledvin, opuch tepla, špatné vyvrtání a chirurgie. V takových případech, kdy může být chvíli předtím, než se kotník vrátí k normálu nebo kde je možné, že zůstane nabobtnaly na neurčitou dobu, musíte se poradit se svým lékařem, abyste zjistili možný výsledek, než přemýšlet o ideálních rozměrech. Jakákoli zřetelná změna šířky kotníku a lýtka, která není způsobena již diagnostikovaným, musí být lékařsky zkontrolována.

Kulturistika

V roce 1940 a padesátých létech, kulturista Steve Reeves měl postavu, že Bodybuilding.com říká, že byl považován za bezchybný, a v průběhu let kulturisté se pokoušeli napodobit tento vzhled. Reevesovy poměry byly měřeny a ti, kteří se pokoušejí dosáhnout svého tvaru, by museli odpovídat párování o výšce a šesti různých poměrech těla. Jedním z nich je poměr kotník-k-lýtka, lýtko by mělo být 192 procent velikosti kotníku.