Nejlepší tenisová obuv pro stojící na betonu

Když hrajete tenis na betonovém hřišti, je velmi pravděpodobné, že budete stát na nějaké hře. Nejlepší tenisky pro hraní tenisu na betonu nabízejí podporu kolem středu nohy a poskytují tlumení a podporu podešve a paty. Podívejte se na boty s vložkou do mezipodešev pro extra polstrování. Nike LunarLite Speed ​​a Adidas CC Ivy III jsou některé z nejlepších příkladů kvalitní tenisové boty pro hraní na betonu.

Společné úskalí

Nepoužívejte tenisové boty s tenkou podrážkou a bez bočních podpěr. Kromě stojícího na betonu se budete během hry pravděpodobně pohybovat bočně. Boční opěrka a polstrování pomáhají nohám zůstat pohodlně. Vyhněte se botám, které se kolem kotníku příliš uvolňují, protože mohou způsobit zranění. Obuv Timberland Lionshead má vynikající kombinaci polštáře a podpěry a dobře se hodí.

Kde koupit

Nakupování v místním obchodě s sportovním zbožím je nejlepší volbou, protože vám nabízí možnost vyzkoušet si různé boty a uvidíte, jak se cítí. Místní prodejny sportovních potřeb budou mít obecně také rozumnou politiku návratu a budou mít možnost vyměnit boty na tenis, pokud jsou vadné.

Náklady

Plánujete utrácet mezi 90 a 110 dolary za dobré tenisové boty pro stojící na betonu. Ujistěte se, že obchod, kde si zakoupíte tenisovou obuv, nabízí vrácení peněz, pokud nejste spokojeni s nasazením, když je odnesete domů.