Nejlepší produkty na snížení tělesné hmotnosti, které fungují rychle

Existují doslova stovky volně prodejných produktů na trhu. Většina tvrdí, že jsou v bezpečí a pracují rychle. Podívejte se na produkty, u kterých se ukázalo, že jsou bezpečné, bez vedlejších účinků, jako jsou ty, které obsahují zelený čaj, guarovou gumu, konjugovanou kyselinu linolovou (CLA), chroman pikolinát nebo 5-HTP. Zelený čajový extrakt a chrómová práce zvyšují metabolismus kalorií a tuků a potlačují chuť k jídlu. 5-HTP působí zvýšením hladiny serotoninu v mozku a může snížit hladinu cukru a dalších potravních chutí. Jako potlačující chuť k jídlu funguje poměrně rychle.

Společné úskalí

Existuje mnoho dalších přísad ve volně prodejných přípravcích na snížení tělesné hmotnosti. Je důležité si uvědomit, že výrobky, které jsou bezhotovostní, nepodléhají stejným kontrolám jako léky na předpis. Zatímco některé z nich mohou pracovat pro rychlou hubnutí u některých lidí, nemusí být bezpečné, zejména po dlouhou dobu. Produkty obsahující hořčičné pomeranče a slepičí stromy mohou vypadat jako bezpečné, protože jsou přírodními látkami, nicméně oba mohou způsobit nepříjemné vedlejší účinky. Horká oranžová může mít podobné vedlejší účinky jako ephedra, která byla nyní zakázána FDA.

Kde koupit

Většina supermarketů a obchodů s drogami má dobrou řadu pomůcek na snížení hmotnosti. Walgreens má výrobky s dobrým poměrem mezi cenou a hodnotou, včetně kapslí Natrol Green Tea 500 mg, tabletami Schiff Green Tea Diet a nejkvalitnějšími přírodními zelenými čajovými kapslími. Walgreens také zásobuje 5-HTP a chróm pikolinát. Walmart obsahuje řadu cenově dostupných doplňků stravy včetně 5-HTP, chróm pikolinátu a extraktu zeleného čaje. Jiní běžní prodejci zahrnují Vitamin Shoppe, Atkins a GNC. GNC má široký sortiment výrobků pro hubnutí včetně vlastní značky.

Náklady

Přípravky na snížení tělesné hmotnosti se mohou stát od 4,99 USD do 120,00 USD nebo více, a to v závislosti na značce a množství. Nemusíte nutně utrácet více, abyste získali lepší produkt. Mnohé z levnějších značek jsou stejně účinné. Některé dražší značky nabízejí záruku vrácení peněz, ale budete muset produkt vrátit přímo výrobci namísto obchodu, kde jste je koupili.

Příslušenství

Možná budete chtít také vyzkoušet některé z obilovin a bílkovinné koktejly, které jsou součástí některých plánů hubnutí. Podívejte se na odrůdy s nízkým obsahem cukru spolu se syrovátkovými a rýžovými proteiny, které můžete nahradit jednou z hlavních jídel.

Zasvěcené tipy

Pamatujte si, že neexistuje skutečná náhrada za zdravou výživu a cvičení. Jezte mnoho čerstvého ovoce a zeleniny, celozrnných, hubených mas a ryb a snažte se cvičit nejméně třikrát týdně.