Nejlepší šortky pro ženy

Správné běhové šortky vám mohou způsobit zlomení tréninku. Rozkrok, který jezdí nahoru, těsné pasové kapely a nedostatečné pokrytí, může posílat domů spíše než na míle po stezce, jak jste plánovali. Ženské těla se liší, takže ne každý běžící krátký nástroj pro každého – ale ty nejlepší modely sdílejí specifické rysy.

Vnitřní linka

Nejlépe běžící šortky obsahují vnitřní vložku, která působí jako spodní prádlo. Ušetřete si spodní prádlo po tréninku. Tato vložka by měla být vyrobena z oděru materiálu, jako je Collmax Alta Crepe nebo TechniFine mesh. Liner se hodí na vaše tváře, takže se při běhu nedostáváte nepříjemného účinku zubů.

Cool Fit

Podívejte se na šortky vyrobené pro ženy, spíše než unisexové modely, protože jsou šité tak, aby se vám optimálně hodily do pasu, boků a stehen. Nejlepší běžící šortky jsou vyrobeny z technické tkaniny a zapadají relativně těsně k tělu. Nemusíte mít pevnou kůži, ale dlouhé a bezpečné šortky se nedoporučují. Přídavný materiál vytváří odolnost proti větru a může se otírat, což způsobuje poškození.

Dlouhý a krátký

Délka vložky je záležitostí osobní preference. Ženy s většími stehny mohou upřednostňovat trochu více pokrytí pro skromnost a pohodlí – třísnutí kůže na stehně proti pokožce stehna rozhodně vede k nepříjemnému běhu. Ženy s tenkými hrami mohou mít rádi svobodu, kterou poskytuje short-short, zejména pokud jedou na krátké vzdálenosti nebo sprinty.

Pocket Power

Nejlepší šortky budou mít malou, nenápadnou kapsu pro klíč nebo kreditní kartu. Některé dokonce mají kapsa na zip na zadní straně pasu pro gelový pouzdro nebo malý přehrávač MP3. I když tyto kapsy nejsou podstatné, jsou vhodné.