Metra vegetariánská výživa informace o výživě

Veggie Delite Sub je součástí řady substrátů Fresh Fit značky Subway, se 6 gramy tuku nebo méně. Standardní podzemní stavba má salát, rajčata a okurky, se zelenými papričkami a červenou cibulí na 6 palcovém bochníku 9-zrna pšenice. Standardní výstavba metra se provádí také bez sýra nebo koření. Zatímco Subway má standardní sestavu, zákazníci mohou požadovat různé doplňky a koreniny pro přizpůsobení produktu Veggie Delite sub.

Metro vybudovat nutriční informace

Standardní 6 palcový Veggie Delite sub má hmotnost 162g a má 230 kalorií a 2,5g tuku. Sub obsahuje také 5 g nasyceného tuku, žádný trans tuku nebo cholesterolu a 410 mg sodíku. Existuje 45g sacharidů, z nichž pět je vláknina, z nichž pět je cukr a 9g bílkovin. Podkategorie poskytuje 8% denní hodnoty vitamínu A a 20% vitamínu C, 4% vápníku a 15% železa.

Změna možností chleba

Zatímco Metway navrhuje 6-gramovou 9-gramovou pšenici, zákazníci si mohou vybrat libovolný z dalších možností chleba, jako jsou chléb s dlouhým chlebem, flatbread a mini boote. Zákazníci mohou také chléb vyjmout a obléci sendvič do salátu. Mějte však na paměti, že změna chleba také změní nutriční hodnoty. Například nahrazení 9-zrna pšenice s flatbread přidá 10 kalorií a 40 mg sodíku, zatímco dietní vlákno klesne na 3 gramy. Hodnoty vápníku také klesají ze 4 procent na 2 procenta, i když hodnoty železa, vitamínu A a vitamínu C zůstávají stejné.

Přidání sýra

Sýr přidává další 2 g až 4 g bílkovin, ale také významně zvyšuje obsah tuku a sodíku ve Veggie Delite sub. Na 6 palcovém sudu přidávají americké plátky sýra 40 kalorií a další 3,5 gramů tuku, z nichž dva jsou nasycené. Také přidává 10 mg cholesterolu a 210 mg sodíku. Americký sýr také zvyšuje denní hodnotu vápníku na 11 procent.

Zvyšující se možnosti zeleniny

Kromě zeleniny ve standardním provedení Veggie Delite nabízí i Subway ostružiny, černé olivy a papriky, jako je banán a jalapeno. Některé pobočky nabízejí dětský špenát, i když nejsou uvedeny na oficiálním webu. Přidání zeleniny může zvýšit počet kalorií až o 10 kalorií, ale obsah tuku zůstává stejný. Hodnoty bílkovin, vitamínů a minerálů zůstávají nezměněny. Nicméně, přidání fermentované zeleniny, jako jsou okurky a jalapeno papriky, může zvýšit hladiny sodíku až o 200 mg.

Používání koření a omáček

Subwayové omáčky se pohybují od vysoce tučné majonézy až po netučné italské dresy. Přidání koření může zvýšit počet kalorií až o 100 a tuku až o 11,5 g. Koření může také způsobit významné zvýšení hladiny sodíku a cukru. Například, italský obvaz bez tuků dodává 30 kalorií a 720 mg sodíku. Přidá také čtyři gramy cukru. Směs olivového oleje zvyšuje počet tuků o dalších 4,5 gramů tuku, ale počet sodíku a cukru zůstává stejný.