Nejlepší ženské boty pro sněžnice

Při hledání nejlepších ženských bot na sněžnicích si pamatujte několik vlastností. Uvažujme o tíži boty. Těžší botka, která má tendenci být teplejší, bude fungovat dobře na dlouhou cestu za extrémně chladného počasí nebo na sněžnicích při sněhové bouři. Na druhé straně lehčí botka vám umožní pohybovat se snadněji a pohodlněji. Snažte se najít rovnováhu mezi těmito dvěma způsoby: obložení jako Thinsulate a jiné syntetické materiály vám mohou poskytnout botu, který je lehký, ale stále udržuje vaše nohy teplé. Kromě toho nejlepší boty na sněžnicích pro ženy budou voděodolné, aby nevnikaly vlhkosti. Podrážka boty by měla být dostatečně pružná, aby umožnila pohyb, a to zejména na kouli nohy. Většina zateplených zimních bot nebo vodotěsných turistických bot bude fungovat dobře se sněžnicemi.

Společné úskalí

Koupit správnou velikost sněžnicích bot. Zatímco mnoho lidí se pokouší boty s pravidelnými ponožkami nebo punčochy poskytovanými v obchodě, vyzkoušejte si botu s dvojicí extra-silných ponožek nebo jakýkoli druh, který používáte při snowshoeing, vám poskytne lepší fit. Vrstvení může chránit nohy před chladem. Používání vhodného druhu ponožky vám také pomůže najít správnou rovnováhu mezi ochrannými, ale teplými botami, vrstvením ponožek s oděvním materiálem nejblíže k pokožce a tlustým ponožkám, když vyjedete, můžete se rozhodnout pro lehčí, ale stále voděodolný , Boot.

Kde koupit

Zakupte si obuv na sněžnicích osobně, od důvěryhodného prodejce. REI má řadu obchodů, které vám umožní vyzkoušet si boty a můžete si objednat speciální výrobky, které nejsou ve vaší velikosti. Jejich prodejci, kteří neustále vědí o produktech, které prodávají, mohou také navrhnout alternativy, pokud nenajdete botu, která se vám líbí. Sierra Trading Post má také vynikající výběr sněžnicích bot, často se slevou. Nicméně mají navíc k jejich internetovým stránkám pouze outletové obchody, což jim činí dobrou sázku pro re-objednávání bot, ale není to dobrý nápad pro první pár sněžnicích bot.

Náklady

Nejlepší dámské boty na sněžnicích budou stát o něco více než průměrný pár zimních bot, které mají tendenci stát se kolem 50 až 100 dolarů. Pro nejlepší pár sněhových bot, očekávejte, že zaplatíte mezi $ 70 a $ 200. Vzhledem k tomu, že ceny vzrostou, technologie obuvi se také zlepšuje, a to díky vyšším technologickým obkladům a materiálům.

Zasvěcené tipy

Noste kolena s vysokými koleny, abyste si z vašich bot vydrželi sněhu.