Rozdělené squatové svaly

Dřik je jedním z nejúčinnějších cvičení, pracujícím téměř ve všech svalů ve spodním těle ve stejnou dobu. Chcete-li provést toto složené cvičení, spoléháte se na svou vlastní tělesnou hmotnost, abyste si lehl dolů a pak se zvedněte z podpatků, abyste se vrátili do stojící pozice. Toto klasické cvičení je jedním z nejkomplexnějších, které patří k jakémukoliv spodnímu tělu nebo plánu celého cvičení, a pomáhá budovat sílu v několika svalových skupinách zvlášť.

Svaly čtyřkolek sedí v přední části nohy a zahrnují rectus femoris, vastus intermedius, vastus lateralis a vastus medialis svaly. Jedna z nejsilnějších skupin svalů v celém těle, jejich primárním účelem je pracovat ve shodě s jinými svalovými skupinami, jako jsou hamstringy, umožňující flexi kolene.

Gluteus maximus je jeden ze tří gluteálních svalů, další dva jsou gluteus medius a gluteus minimus svaly. Sval gluteus maximus není jen největší sval v zadku – nejvzdálenější sval v zadku, ale je ve skutečnosti největším svalstvem v těle. Protože je to největší sval v těle, může to být nejobtížnější oblast, ve které se získá sval. Rozdělené squat je jedním z nejúčinnějších cvičení pro tónování kloubů.

Rozdělené squat pracuje na svalovině gastrocnemius v telatách stejně jako na menší svalový sval. Squats vám pomáhají budovat sílu a sílu v tele, zvláště během fáze vzestupného pohybu cvičení, když se vytlačujete z podpatků, pomocí síly v nohách, abyste se tlačili zpět do stojící pozice.

Hřbet je jednou z největších svalových skupin v těle, která se nachází v zadní části horních nohou. Tři svaly tvoří svalovou skupinu hamstringů: biceps femoris, semimembranosus a semitendinosus. Kohouty pracují na ohnutí kolena a také se podílejí na rozšíření kyčle. Husitiny jsou jednou z primárních svalových skupin, které jsou zaměřeny během cvičení rozděleného squatu.

Chcete-li přidat odpor k cvičení a maximalizovat výhody cvičení jako výsledek, použijte činky nebo činky. Použijte váhu, kterou můžete zvládnout bez namáhání, takže nedáváte příliš mnoho stresu na svaly. Zvyšte váhu pouze o 5- až 10 procentní přírůstek, když můžete dokončit plnou sadu 12 opakování, aniž byste poškodili formulář. Když dřepáte, nehýbejte záda a udržujte kolena v souladu s prsty v průběhu pohybu, abyste udrželi správnou podobu.

Quad Squad

Gluteus Maximovi

Calf Builder

Práce se šunkou

Využijte co nejvíce vašich squatů