Odpínací vrtáky

Olympijský rozvojový program sponzorovaný americkým fotbalem mládeže se snaží identifikovat mladé talenty, které stojí za to, že jednoho dne budou v mužských a ženských národních družstvech USA. Hráči se na úrovni komunity snaží dostat do okresních, státních a regionálních táborů podle Jeffreyho Sandersona v “Průvodci americkým rodičem k fotbalu”. Budete potřebovat uspět na vyšších stupních zkoušek, pokud doufáte, že to uděláte Do národního týmu.

Tréneri ODP se silně spoléhají na to, aby hráči v terénu hráli na malých družstvech, nazvaných “strany” ve fotbale, méně než 11 účastníků k hodnocení dovedností. Spoluhráčům, kteří se oblékají na trninkách nebo tréninkových vestách, mohou hrát na stranách jen malý jako dva proti jednomu, šest proti šesti nebo jiným kombinacím. Hráči mají více příležitostí k tomu, aby se dotýkali míče ve zkušebním nastavení podobně jako trénují profesionálové. Obyčejná hra je považována za podkladovou vrstvu ODP, střední školy, klubové a vysokoškolské zkoušky, spíše než cvičení per se, které jsou spojenejší s tréninkovými zasedáními.

Nejprve musíte na místní úrovni vytvořit skupinu týmů ODP a pak znovu vyzkoušet, abyste vytvořili seznam deníků pro větší turnaje, kde si můžete všimnout regionální a národní trenéři. Tréneri ODP pozorují a hodnotí hráče v řadě zápasů na malých stranách. “Cílem těchto malosměrných zápasů je zjistit, kdo může dobře pracovat s ostatními hráči, kteří se neustále dávají na sebe, aby byli vůdci a kteří vystupují navzdory svým okolním hráčům, jak v dobrém, tak v špatném smyslu,” říká bývalý ODP hráč Kristen Sample. Brankář Sample se podílel na ODP v Marylandu a je bývalým Allameričanem, který od roku 2011 hraje soutěžní fotbal v USA, Anglii a Irsku.

Na rozdíl od hráčů v terénu, brankáři vybraní pro ODP projdou cvičením, aby zjistili, kdo vytvoří seznam turnajů. Patří sem Rapid Fire, vrták určený k otestování fitness a rozsahu brankářů. Každý brankář se otočí v brance, kde čelíte rychlému oheň z obou výstřelů a křížek. Sedm útočných hráčů přináší míč dolů, včetně dvou křídlů na každé straně, které jsou také testovány na jejich kvalitě křížení. Tři centrální útočníci se snaží dostat kříž a střílet z okraje pokutového boxu. Vrták pokračuje, dokud se všichni útočníci nedostanou na své záběry. “Je to docela vyčerpávající pro brankáře, ale jedete jednou a skončíte,” říká Sample.

Pro toto cvičení umístěte dva góly na poměrně krátké pole o 20 yardů s brankářem v každém gólu. “Strážci ve skutečnosti neměli být přiděleni družstvu, ale obvykle jste majitelům umožnili, aby si po předepsaném čase změnili góly, jinak by vždy čelili 3 v. 2 nebo 2 v 1.” Vzorek Říká. Začněte s dvěma hráči, kteří obhajují jeden gól. Tři hráči z opačného týmu útočí na obránce obránců. Osoba z týmu tří, která vystřelí nebo ztratí míč, se okamžitě stává obráncem “1.” Dva hráči, kteří dříve obhájili, jsou nyní na útoku, zatímco dva zbývající hráči z původních tří zůstávají jako další dva obránci Cíl, který právě útočí. “Poněvadž toto vrtání zahrnuje malé počty, předává koukám, které hráči jsou velmi dobří při práci s míčem, což jsou hráči schopni rychle přemýšlet, když jsou na míči a kteří mají důvěru ve své útočné a obranné schopnosti, “Říká ukázka.

Obojstranné hry

Soustředit se

Prudký požár

3 v. 2 v. 1