Nejlepší holicí strojky pro tvrdé vousy

Ti, kteří mají tvrdé vousy, by měli hledat fóliové holicí strojky (které místo toho rotují v kruhu). Razítka s technologií “zdvihání a řezání”, vyrobené speciálně společností Philips Norelco, často pracují dobře na tvrdých vousů, když je vytáhnou z jejich polohy a poté se snazí co nejblíže k pokožce.

Společné úskalí

Pro tvrdé vousy je nutné vyžít a měnit holicí strojky častěji než u lehkých vousů. Důvodem je to, že neustálé opotřebení holicího stroje z tvrdých vousů může zvýšit opotřebení samotné žiletky, což je činí neúčinným a dělá vlasy ještě tvrdší, aby se oholil.

Kde koupit

Elektrické holicí strojek si můžete koupit on-line na webových stránkách, jako jsou drugstore.com nebo amazon.com. Kromě toho je možné je zakoupit u vašeho místního lékárny. Nákup elektrického holicí strojek v prodejně cihel a malty vám umožní porovnat je osobně a nakupovat je online, což vám umožní provést nákup cenových srovnání.

Náklady

Elektrický holicí strojek může stát až 34 dolarů a až 350 dolarů za elektrickou raznici Philips Norelco SensoTouch s technologií výtahu a řezu. Doporučujeme také pro tvrdé vousy Braun Series 5 Men’s Shaver, která se prodává za přibližně 179 dolarů. I když není vždy nutné nakupovat nejdražší holicí strojek, je důležité vzít v úvahu, že holicí strojky jsou důležitou investiční úpravou a obvykle je třeba je vyměňovat pouze jednou za dva až tři roky.