Výhody hry volejbalu

Volejbal je fyzicky náročný sport, který bere dovednosti a sportovní schopnosti. Pete Waite, autor “agresivního volejbalu”, dodává, že volejbal je také zábavná hra, kterou si mnozí sportovci vyberou za příležitost být aktivní a spojeni s přáteli. Hraní volejbalu má několik výhod a vědět, co jsou, může motivovat vás vyzvednout míč a začít se servírovat, spink a bumping.

Hraní volejbalu je zdravý způsob, jak si trochu cvičit. Pravidelné cvičení je důležité pro vaše zdraví, protože pomáhá udržet vaše srdce v dobrém stavu a pomáhá předcházet onemocněním a onemocněním, jako je kardiovaskulární onemocnění, rakovina a diabetes 2. typu. Pravidelné hraní volejbalu je jedním ze způsobů, jak zvýšit svou úroveň fyzické aktivity, což vám pomůže dosáhnout zdravého a energického zdraví. Pravidelné cvičení také pomůže odvrátit depresi a zvýšit pocity štěstí a pohody.

Volejbal vyžaduje, abyste věnovali pozornost míči, abyste mohli použít své ruce a ruce, abyste se dostali do kontaktu s rychle se pohybujícím volejbalem, abyste je mohli poslat létat přes síť. Bob Miller uvádí ve své knize “The Volleyball Handbook”, že výuka volejbalu vyžaduje dovednosti, které vám pomohou spojit se s míčem a pohybovat se způsobem, který vám umožní zabránit soupeřovskému týmu, aby bodoval.

Hraní volejbalu vyžaduje, abyste pracovali s týmem, který by získal body a vyhrál druhého týmu. To vyžaduje, abyste pracovali dobře s vaším týmem a poskytli vám cenné příležitosti společensky komunikovat s přáteli a známými. Pravidelná společenská interakce zvyšuje vaše pocity štěstí a pomáhá vám cítit, jako byste byli součástí skupiny, která pracuje na společném cíli. Trávení času s přáteli vás také cítí být ceněný a milovaný, což znamená překvapení.

Účast v týmu vyžaduje, abyste se naučili dobře sportovně a jak dobře pracovat s ostatními. Hraní volejbalu vám dává tyto výhody tím, že budete muset věnovat pozornost tomu, co dělají vaši členové týmu, abyste mohli spolupracovat, abyste mohli předvídat pohyby protihráče. Hra v týmu také učí hodnotu tvrdé práce a poctivosti. Volejbal je konkurenční a fyzicky náročný sport, který závisí na tom, jak dobře přijímáte porážku, a jak laskavě vyhráváte.

Fyzická aktivita

Koordinace ruka-očí

Sociální interakce

Sportovní chování