Nejlepší hodinky, které se v tělocvičně nosí

Při výběru hodinky pro cvičení, chcete, aby obsahovaly všechny atributy, které potřebuje hodinky tělocvičny, aniž byste obětovali styl. Na rozdíl od hodinek, které nosíte k práci nebo hodinky na šaty, je třeba, aby hodinky v posilovně mohly bít. Kromě toho chcete, aby vaše hodinky přidávaly k vašemu cvičení, a to nejen, že by si na vašem zápěstí vyčistili místo. Výběr dobře provedené hodinky je nezbytný pro všechny v tělocvičně, od nejzkušenějších fitness buff až po začínajícího nováčka.

Styl

Přestože hodně lidí chodí do tělocvičny, protože chtějí vypadat lépe, je snadné zapomenout, jak vypadáte, když jste tam. Nosit šaty do tělocvičny není jen strašlivé pro vaše hodinky, ale posílá zprávu, že nepatříte. Hodinky s koženým páskem nebo těžkým náramkem jsou nejlepší doma. Pokud jde o hodinky v tělocvičně, podívejte se na matnou barvu spíše než na lesk a stylový důraz na kapela a případ spíše než na obličej. Můžete například zvolit hodinky s elegantním kufříkem a barvou nebo podrobněji popisovat pásmo, spíše než mít zbytečné prvky na obličeji, které zhoršují vaši schopnost číst čas a používat funkce hodinky.

Trvanlivost

Když si koupíte cvičení, podívejte se na něco trvanlivého, vyrobeného z tvrdého plastu, gumy nebo lehčího titanu nebo keramiky. Vaše hodinky v tělocvičně by měly být odolné proti vodě a měly by být odolné proti poškrábání a potu bez zbarvení. Nechte se skrýt ze skleněného krystalu nebo z čehokoli jiného, ​​co by mohlo rozbít a pokud možno zvolit si dobře postavený model odolný proti nárazům. Podívejte se na hodinky, které by mohly reálně trvat celý život, vyrobené z tvrdého materiálu s tvarem, který chrání obličej. Pokud vaše hodinky nemohou být hodnoceny v tělním tělese bez potenciálního poškození, nejsou dostatečně trvanlivé, aby trvaly častým tréninkem.

Funkce

Hodinky Gym se mohou pochlubit řadou unikátních funkcí, které nejsou k dispozici u hodinových či šatech. Mezi základní funkce patří stopky a sledování srdeční frekvence, zatímco další možnosti závisí na způsobu, jakým pracujete. Pro běžce může být prospěšný počítadlo kol, chronograf, kalkulačka vzdálenosti a GPS. Pokud se primárně zvednete, podívejte se na hodinky, které sledují čas zotavení a intenzitu tréninku. Mezi další funkce patří dotyková obrazovka a možnosti komfortu, jako jsou vyměnitelné pásma.

Integrace

Některé hodinky se mohou integrovat do smartphonu, mp3 přehrávače nebo počítače a vytvořit tak kompletní analýzu a vylepšení plánu. Zatímco některé hodinky sledují časy tréninku, intenzitu tréninku a další data, ostatní mohou kombinovat s aplikacemi pro počítání kalorií, abyste lépe porozuměli tomu, co váš trénink dělá. Ostatní hodinky si mohou vybrat hudbu, která odpovídá rychlosti vašeho tréninku, zatímco některé z nich posílají data do vašeho počítače a umožňují vám vidět, jak se vaše fitness zlepšuje v průběhu času. S tisíci hodinek, z čeho vybírat, nebylo nikdy snazší nalézt ty nejlepší hodinky v tělocvičně. Nezapomeňte si vybrat hodinky, které vydrží a vyhovují vašim potřebám v tréninku a obsahují moderní funkce, které vám pomohou vypadat skvěle a motivují vás, abyste se podívali a cítili ještě lépe.