Nejlepší sledovací software pro ztrátu hmotnosti

Když hledáte software pro sledování ztrát na váze, podívejte se na software, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů sledováním kalorického příjmu, kolik kalorií spalujete cvičením a metabolickým poměrem, stejně jako zaznamenáváním každodenního rutinního cvičení a zaznamenáním pokroku v chování. Snadné použití by mělo být také velkým vlivem, na který software váhy ztráta jste si vybrali.

Společné úskalí

Buďte opatrní při výběru softwaru, který obsahuje vše, co chcete v nástroji pro sledování, a zjistěte, zda můžete získat stejné nástroje zdarma, než utratíte spoustu peněz. Neužívejte peníze, pokud můžete získat stejné služby, které hledáte zdarma.

Kde koupit

Nejlepší místo pro nákup softwaru pro sledování ztrát na váze je online. Amazon je spolehlivý a typicky nabízí nižší cenu než to, co najdete jinde. Mnoho softwarových obchodů, jako je například 3x Software, disponuje také softwarovými programy pro sledování ztráty hmotnosti. Společnost Microsoft nabízí bezplatné stažení šablony pro sledování hubnutí.

Náklady

Existuje mnoho webových stránek pro sledování ztrát na hubnutí, které mohou být zdarma použity, ale nemusí nabízet všechny nástroje, které hledáte. Při placení za software můžete očekávat, že budete platit kdekoliv až do výše 50 USD. Většina zakoupených softwarových balíčků nabízí bezplatné aktualizace.

Porovnání nákupů

Volný software pro sledování ztrátové hmotnosti obvykle nabízí mnoho stejných možností jako zakoupené. Většina volného softwaru zahrnuje sledování ztrát na hmotnosti, příjem kalorií a spalování kalorií. Nakoupený software může obsahovat doplňky, jako jsou deníky, které automaticky obsahují všechny informace o výživě pro každé uvedené potraviny a zároveň vytvářejí grafy a grafy. Proveďte výzkum před vynaložením peněz na software pro sledování ztrát na váze. Možná budete moci najít vše, co hledáte, bez nákladů.

Příslušenství

Některé doplňky, které mohou být potřebné ke spolupráci s programem pro sledování ztrát na hmotnosti, mohou obsahovat měřicí pásky a měřítka kvality, které sledují ztrátu váhy. Digitální škála potravin je užitečná, když potřebujete přesné množství potravy. Pokud jste začátečník při cvičení, můžete také potřebovat cvičební pomůcky, boty nebo oblečení. CNN Health doporučuje, abyste v denním nebo offline deníku sledovali všechno, co jíte po celý den, spolu s emocemi, Stravování. Můžete také sledovat, kdy máte nejvíce hlad.

Hmotnost-ztráta sledování software může být hlavní výhodou pro dosažení cílů hubnutí. Použití programu, který sleduje jak příjem kalorií, tak spálenou kalorií vám pomůže při rozhodování o tom, co jedete, což vám pomůže ve vaší cestě k úbytku hmotnosti a řízení hmotnosti.

Zasvěcené tipy