Výkonný jezdec cvičení stroj

Power Rider je aerobní a silový trénink domácí cvičební stroj, který využívá neobvyklé tělo čerpání typu pohybu k cvičení vašeho těla. Power Rider je schopen nabízet různé úrovně odporu a izolovat horní nebo dolní část těla během tréninku. Před zahájením cvičebního programu se poraďte se svým lékařem.

Hnutí

Chcete-li správně vytvořit pohyb na Power Rideru, musíte sedět na sedadle, položit ruce na řídítka a nohy na pedálech. Vaše kolena budou ohnuté a horní část těla se bude opírat dopředu. Současně musíte vytahovat rukama a tlačit nohama. Vaše tělo se narovná do téměř stojící pozice. Pak ji ohnete zpátky a pokračujete. Ruce můžete přepínat z dlaní dolů do dlaní nahoru, aby se svaly ramena dostaly z různých úhlů.

Izolace

Při použití Power Rideru je možné izolovat horní nebo dolní svaly těla. Chcete-li izolovat horní část těla, položte ruce na tyče a nohy na pedálech, ale pouze s rukama vytáhněte bez pomoci nohou. Chcete-li izolovat spodní polovinu, otočte posloupnost tak, aby se tlačila nohama, ale nehýbejte rukama.

Výhody aerobního cvičení

Tím, že pracujete nepřetržitě na Power Rideru po dobu nejméně 20 minut, můžete dosáhnout účinného aerobního cvičení. Podle Gruzínské státní univerzity může aerobní cvičení zvýšit vaši náladu, snížit klidovou srdeční frekvenci, zlepšit hladinu spánku a energie, poskytnout pocit pohody, zvýšit hladinu “dobrého” HDL cholesterolu, zlepšit krevní oběh a pomoci Můžete zhubnout.

Výhody silového tréninku

Izolace horního a spodního těla na Power Rideru pomůže vytvořit svaly. Síla trénink, poznámky Georgia State University, může zvýšit rozsah pohybu ve vašich kloubech, zvýšit váš metabolismus, zlepšit rovnováhu a citlivost na inzulín, snížit tělesný tuk a snížit krevní tlak.

Nastavení stroje

Pokud se vám zdá, že Power Rider neodpovídá vašemu tělu, je snadné ho upravit. Chcete-li sedadlo posunout, otočte pojistným kolečkem proti směru hodinových ručiček, pak jej vytáhněte a posuňte sedadlo do nové polohy. Utáhněte pojistný knoflík ve směru hodinových ručiček, než začnete znovu cvičit. Chcete-li přesunout řídítka, povolte pojistný knoflík na otočném rámu, vytáhněte jej a zvýší nebo sníží tyče. Vytáhnutím pojistky z držáku otočného rámu a opětovným zasunutím do jiného otvoru se změní odpor. Horní otvor má nejmenší odpor, středový otvor je střední a spodní otvor je nejtěžší.